Sandri apo Renis Gjoka? Kush paguhet më shumë në ‘The Voice’

0
185 lexime

Moderatori Ermal Peçi mirëpriti në shtëpinë e tij ‘Një kat më lart’ këngëtarin Renis Gjoka.

Ai prej disa javësh është pjese e talent show-t ‘The Voice’ së bashku me artistin e madh Aleksandër Gjoka.

Renisi tregoi hezitimin që kishtë në fillim për t’u bashkuar në këtë projekt sepse përballë gjykimit të tij janë fëmijët. Ermali e pyet për raportin me Sandrin në skuadër dhe sesi u bënë ata bashkë.

“Oferta na u bë dyshe që në fillim. Isha unë i pari që fola me produksionin dhe e mora Sandrin të mirëqënë që në fillim’’, tregoi Renisi ndërsa Ermali me shaka e pyeti nëse rroga është individuale apo dyshe.

A paguhet Aleksandri më shumë se Renisi? Shumë i sinqertë ai shton së nëse kjo do ishte e vërtetë do lumturohej për vet emrin që Sandri ka.

Por e ka pyetur ai për rrogën? Renisi thotë që jo…

/portali DurresLajm/

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of