Categories
Arkiva

Shijak, policia parandalon krimin në familje

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Policia e Durrësit ka bërë të mundur parandalimin e një krimi brenda familjes duke arrestuar një 44-vjeçar. Sipas njoftimit zyrtar, policia kishte marr informacion për një konflikt familjar në shtëpinë e Ardian Gjepali në Gjepalaj të Shijakut. Policia mbërriti menjëherë duke ndërprerë përshkallëzimin e mëtejshëm të situatës. “Gjatë kontrollit te ushtruar në banesë u gjet dhe sekuestrua një armë zjarri automatik model 56 kaliber 7.62 mm, një krëhër  dhe 36 copë  fishekë të cilët mbaheshin pa leje”, thuhet në njoftimin zyrtar. Gjepali u arrestua paraditen e të hënës.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *