Një nga çiftet më të dashur dhe më të njohur për publikun shqiptar na kanë prezantuar me ‘folenë’ e tyre të dashurisë.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku kanë zbuluar një pjesë të shtëpisë së tyre.

Atmosfera festive ndjehet ngado dhe Xhensila na ka treguar, se ka një shije të hollë për dekorimin e banesës së saj.

Një oxhak që ngroh gjithë atmosferën dhe në cep, një foto që e kemi parë të gjithë, e realizuar gjatë dasmës. Më bukur se kaq nuk mund të kishte…

Dhe meqe ra fjala, nese ju pelqejne oxhaqet, shikoni disa modele oxhaqesh këtu.