Shtëpia luksoze e Afërdita Dreshaj dhe partnerit çek qenka një ëndërr

0
354 lexime

Modelja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj është prej disa muajsh duke përgatitur dasmën e saj me partnerin çek, sportistin Jakup Kindl, e cila do të mbahet muajin tjetër.
Ajo ka treguar shumë herë që është shumë e lumtur dhe e emocionuar me përgatitjet e dasmës dhe shpesh herë ka ndarë detaje nga përgatitjet.

Mirëpo Afërdita asnjëherë nuk e kishte treguar shtëpinë e saj në Miami.

Pak më parë modelja e njohur ka shpërndarë një foto ku shfaqen disa pamje nga shtëpia e saj luksoze.

Në foton e postuar në Instastory, shihet në ambient mjaft modern, ku mbizotëron e bardha dhe një dritare shumë e madhe që tregon oborrin e shtëpisë.

Ndërsa i ulur në divan shihet bashkëshorti i saj i ardhshëm dhe përmbi fotot Afërdita ka shkrua.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of