Kuzhina

Si t’i qërojmë lehtësisht portokallet?

Portokalle

Portokallet nuk janë thjesht fruta të pëlqyer nga të gjithë, por edhe të bezdisshëm kur duam t’i qërojmë.

Thuajse të gjithë ne e dijmë rutinën: marrim thikën, fillojmë të presim lekurën në disa pjesë dhe pastaj t’i “zhveshim” ato me duar.

Tashmë, ekspertët japin një formë të re se si t’i qërojmë lehtësisht portokallet.

Ndiqni videon për më tepër:

Related posts

Zupa me biskota dhe rrush të thatë

redaksia

Fletë zemre për Shën Valentinin

redaksia

Byrek me spinaq dhe gjizë

Redaksia

Leave a Comment