Categories
Lifestyle

Si zhduket zbokthi në flokë?

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Dëshironi flokë pa zbokth, me shkëlqim dhe të padëmtuar? Atëherë provojeni këtë maskë, të bërë vetë në shtëpi, me përbërës lehtësisht të gjetshëm.

Përbërësit:
1-2 filxhana kos
1/2-1 filxhan vaj ulliri

Kjo maskë ju jep shkëlqim dhe butësi flokëve tuaj, njëkohësisht është shumë efektive për zhdukjen e zbokthit. Bëjeni dy herë në javë, mbajeni 30 min, më pas lajini flokët tuaj. Shikoni efektet.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *