FOTO/ Ju kujtohet aktorja e parë e ‘Kosem’? Shikoni si duket sot Anastasia…

“Sulltanesha Kosem” është kthyer në një telenovelat historike më të dashura në Shqipëri. Padyshim personazhi i parë i kësaj telenovela, që ka rrëmbyer zemrat ishte aktorja e parë, e cila ka mishëruar Kosemin. Bëhet fjalë ka qenë bukuroshja greke Anastasia. Aktorja me sy të kaltra Anastasia Tsilimpiou, e cila na ka bërë për vete me […]

Video / “Öteki Taraf”, filmi turk që shumë shtete vrapuan ta blejnë, pa dalë ende

Mesa duket jo vetëm shqiptarët janë adhurues të filmave dhe serialeve turke, pasi një film i produksionit turk ka arritur të blihet nga shumë shtete. Filmi turk “Oteki Taraf” është përkthyer në plot 6 gjuhë, ende pa u dhënë premiera e tij, që parashikohet të transmetohet më 8 dhjetor. Traileri i filmit ka tërhequr shumë […]