Aktualitet

VIDEO/ Pamjet me dron, shikoni gjendjen në autostradë një natë pas përmbytjeve

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Shkarkimi i liqenit të Kasharit për shkak të reshjeve dhe mungesa e kanaleve kulluese mendohet se janë shkaqet kryesore të bllokimit të autostradës natën e kaluar dhe përmbytjes së dhjetëra bizneseve. Rreth 200 veta e kaluan natën të bllokuar në një qendër tregtare, ndërsa dhjetëra të tjerë në bizneset e zonës. Të tjerë braktisën makinat dhe u larguan me çfarë të mundnin. Një ditë më pas, uji zbuloi rrugën dhe makinat dhe ka mbuluar vetëm zonën pas saj. Pamjet janë filmuar nga Top Channel

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Comment here