Categories
Aktualitet

Vrasje me thikë në Durrës, humb jetën në spital adoleshenti

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Ka ndërruar jetë në spitalin e Durrësit 16-vjeçari A.Gj. i cili u godit me thikë më herët nga një 17-vjeçar në Spitallë. Ky i fundit, D.L., është arrestuar. Goditja me thikë, njoftoi zyrtarisht Policia e Durrësit, ndodhi në vrazhdën e një konflikti për motive të dobëta.

Ndaj 17-vjeçarit të arrestuar nga specialistët për Krimet e Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, rëndon akuza për veprat penale “Vrasja me dashje” dhe “Prodhimi, mbajtja, blerja apo shitja pa leje e armëve të ftohta” parashikuar në nenet 76 dhe 279 të Kodit Penal.

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *