Zbulohen 6 çiftet e ‘Dance with me 5’ në TV Klan
Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Spektakli ‘Dance with me’ fillon transmetimin në datën 17 Shtator në tv Klan.

Spektakli ‘Dance with me’ fillon transmetimin në datën 17 Shtator në tv Klan.

Ashtu si çdo sezon, personazhe të njohur të ekranit shqiptar do të konkurrojnë të ndarë në çifte, ku çdo javë do të na sjellin kërcime të ndryshme “në mënyrën e tyre”.
Sipas burimeve për Blitz.al, çiftet pjesmarrëse do të jenë:

Leila Kraja dhe Robert Berisha

Rashel Kolaneci dhe Seldi Qalliu

Eni Jane dhe Genci Fuga

Monika Lubonja dhe Donald Veshaj

Alma Çupi dhe Romeo Veshaj

Nëse ja vlen, ndaje me miqtë...
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
News Reporter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *